בניית קישורים לקידום אתרים מקצועי – חלק 3

בצע קישורי טקסט שונים זה מזה

כל הקישורים שמצביעים לאתרים שלך צריכים להיות עם טקסט שונה מכוון שזה סימן בטוח לספאם. אתה רוצה לערבב את הטקסט על הקישורים שאתה מקבל מאתרים שונים. זה יגרום לקישורים שלך להראות טבעיים למנועי חיפוש ויעזור לך בקידום אתרים מקצועי.

אתה בודאי לא תרצה שיותר מ 20-30% מהקישורים הנכנסים יקבלו אותו טקסט על הקישורים. אין חוקים ברורים בעניין הזה אבל ערבוב של טקסט ימנע מהקישורים להיראות כמו ספאם וכך תעבור את מסננת הספאם של גוגל.

 

השתמש בקישורים כדי ללכוד את הזנב הארוך של החיפושים.

הרבה אנשים מבצעים אופטימיזציה לאתרים שלהם לביטויים כמו שולחן סגול ושוכחים לבצע אופטימיזציה לביטויים יותר ספיצפיים או ביטויים משויכים. אתה לא יכול תמיד לבצע אופטימיזציה של העמוד לעל הביטויים שאתה רוצה, אבל אתה יכול לשנות את הטקסט בקישורים הנכנסים כדי להיות מדורג היטב לסל ביטויים נרחב יותר. דוגמא לכך למטה:

  1. 1. קנה שולחן סגול.
  2. 2. חנות לשולחן סגול.
  3. 3. מכירת שולחן סגול.

אם תעשה כך הזמן להיות מדורג גבוה לביטוי שולחן סגול יתארך, אבל זה גם אומר שאתה תדורג לעוד הרבה ביטויים נקודתיים סביב מילת המפתח בזמן מהיר יותר. זה גם אומר שפרופיל הקישורים יראה יותר טבעי והסיכויים שהאתר שלך יעצר במסננת ספאם של מנועי חיפוש קטן יותר.

 

תן כלים או ידע עבור קישורים

אתרים רבים בונים מדע שניתן לקשר עליו ע"י יצירת כלים לתעשייה. אם יש לך כלי חינם ברמה גבוה באתר שלך, תוכל להרוויח הרבה קישורים טבעיים. מאמרים יכולים לשמש ככלי ללכידת קישורים. ברשת החברתית הגדולה יותר, ככל שתחשוב להרחיב את העסק שלך, יהיה לך קשה יותר לתת תוכנות או מידע. ככל שתיתן יותר, תקבל יותר בחזרה.

 

ערבב שמות של מאמרים

הרבה אנשים מקשרים לדברים ע"י השם הרשמי שלהם. כשאתה כותב מאמר, אתה יכול ליצור שם מאמר שעשיר במילות מפתח כדי לעזור לך לקבל קישורים עם המילים האלו על הקישורים. אחרי שזמן עובר ויש לך כמה קישורים, אתה יכול לשנות את כותרת המאמר כדי לקבל קישורים קיצת שונים בטקסט הקישורים, או כדי לבנות כותרת מאמרים יותר תיאורית ומשכנעת.

 

יצירת כלים ותוכן בהתבסס על הזדמנויות לקבל קישורים לקידום אתרים מקצועי

לפעמים כשאתה מבצע ניתוח לקישורים שלך, אתה מוצא דפים באינטרנט שהית רוצה לקבל מהם קישורים, אבל הבעלים של האתרים לא רוצה לקשר אליך. אז צור משהו שהם יקשרו אליו.