בניית קישורים לקידום אתרים מקצועי חלק 2

למה קישורים כל כך חשובים?

כשאנחנו כותבים על עצמנו, יש לנו נטייה לשקר. זו תכונה אנושית להעצים את הערך של עצמנו. וזה הסיבה מדוע תגיות למנוע חיפוש ותוכן האתרים לא משקפים את הערך האמיתי שלנו. הם נוצלו על ידנו.

קישורים במעלי אתרים אחרים נראים למנועי חיפוש כבלתי משוחדים, הצבעת צד שלישי לקידום אתרים מקצועי של האתרים שלנו. קישורים הם התנאי מספר אחד בגוגל להתברג במעלה תוצאות מנוע החיפוש לביטויים תחרותיים.

הרבה אנשים אשר חושבים על קישורים חושבים רק "קישורים", אבל הרבה פעמים זה לא הדרך הנכונה לתוכנית קישורים. אם אתה חושב על האינטרנט כרשת חברתית ענקית וחושב על קישורים כמערכת יחסים, אז יש לך יתרון גדול על המתחרים.

אתה יכול לבצע הרבה צורות של הצגת דברים כדי להציג את הרעיונות שלך בדרך יותר טובה משהם באמת, אבל אם תמצא דרך טבעית יותר להטביע את חותמך ברשת החברתית של האינטרנט, תהפוך למצליחן.

 

קישורים מאינדקסים לקידום אתרים מקצועי

חלק מהאינדקסים ירשמו רק את שם האתרים. כשאתה רושם את האתרים שלך לאינדקסים, אתה רוצה לבצע רישום מוצלח ביותר, אבל רבים מעורכי האינדקסים האלו הם מתנדבים. כדי להפוך את המשימה שלהם לקלה יותר, שים לב שאתה מבצע את הדברים הנ"ל:

  1. 1. רשום את האתרים שלך לקטגוריות המתאימות.
  2. 2. קרא את הטיפים לרישום אתרים באינדקסים.
  3. 3. בדוק כיצד מדורגים האתרים האחרים בקטגוריה שלך. אם הם מסודרים לפי שם האתרים, אז תרשום את כותרת האתרים שלך. אם הם יותר נוחים (מאפשרים דחיסת מילות מפתח), אז תרצה לרשום תאור תיאורי לאתרים (כדי לקבל קישורים עם מילות המפתח שלך).
  4. 4. השתמש בתיאור אתר נכון.
  5. 5. ראה את האתרים האחרים בקטגוריה והתאם את הרישום לאתרים אלו.
  6. 6. הערך את הסגנון של הרישום של האתרים בקטגוריה שלך. ספק רישום איכותי ויחודי משלך. בדל את עצמך.

 

קישורים ממקורות אחרים

חלק מבעלי האתרים נוחים במדיניות הקישורים שהם מבצעים ויקשרו לאתרים שלך עם כל טקסט שתעביר אליהם. שוב, סדוק כיצד הם מקשרים לאתרים אחרים בוצע קישורים דומים.

אם אתה סוחר בקישורים, ואתר מבקש קישור עשיר במילות מפתח, אז לא תהיה להם בעיה לתת לך קישור עשיר במילות מפתח.

לפעמים כתיבת מאמרים או יצירת כלי שימושי באתרים שלך היא דרך מהירה מאוד לבנות קישורים בדרך זולה ובזמן מהיר לקידום אתרים מקצועי.