בניית פורטלים

הזמן אצלינו פורטל וקבל שלושה חודשי קידום בחינם

איך מבצעים הקמת פורטלים נכונה?

החלטתם שאתם צריכים להקים פורטל. איך תדעו באיזה צורה לבצע בניית פורטל? האם אפשר לבצע בניית פורטלים בכלל בצורה עצמאית? ואיפה נכנס לכל הסיפור הזה הנושא של קידום פורטלים? לפני שנעלה על כל השאלות האלה שקשורות לתחום של הקמת פורטלים, נבין בכלל מה מבדיל פורטל מאתר אחר. פורטל בראש ובראשונה הוא שער לעולם תוכן. אתר רגיל יכול להיות לדוגמא אתר של חנות נעליים. פורטל הוא שער לכל האתרים של חנויות הנעליים בישראל. הדוגמא הזו חלה כמובן על כל תחום שקיים בארץ ובחו"ל, לכן כשאתם רוצים לבצע בניית פורטל נכונה אתם חייבים להיעזר בגורם מקצועי בעל ידע של בניית אתרים, וכמו כן גם קידום אתרים - מה גורם מקצועי יכול לעזור לתת לכם?

בניית פורטל דורשת מקצועיות

בניית פורטלים היא לא עסק פשוט, אבל אם מבצעים אותו בצורה נכונה, לא משמיטים אף פרט ונותנים את הטיפול לידיים מקצועיות - התוצאה בסוף היא מעבר למשתלמת. גורמים מקצועיים שעוסקים בתחום של הקמת פורטלים יוכלו לתת לכם כלים שונים ומגוונים לפורטל שלכם: ממשק תגיות לדוגמא, שהיום כמעט ואין פורטל שלא שלם בלעדיו. חשיבה על תגיות עוד בשלב בניית פורטל תעזור לכם ליצור בסיס טוב של חיפוש בפורטל שלכם, כבר בשלב המוקדם.

גם נושא הממשק והפיצ'רים השונים למשתמשים שנכנסים לפורטל שלכם הוא חשוב בתחום של הקמת פורטלים, לדוגמא אפשרות למשתמשי הפורטל להיות מנויי RSS ולקבל עדכונים מהפורטל שלכם ישירות אל קורא הRSS שלהם. מדובר ברכיב שיכול להיות קריטי, משום שאחד מהמאפיינים של פורטל הוא העובדה שהוא תמיד עדכני. פורטל טוב לא יכול להרשות לעצמו לקפוא על השמרים, והוא תמיד חייב להכיל בתוכו את המידע העדכני ביותר בתחום אותו הוא מוביל. לכן כשאתם מבצעים הקמת פורטל חשוב שתהיה תשתית טובה ונוחה עבור עדכונים יומיומיים. כמובן שגם מנגנון חיפוש פנימי בתוך האתר הוא חשוב, משום שהוא יקל על המשתמשים השונים למצוא את מה שהם מחפשים. חברת בניית אתרים רצינית תעזור לכם לעשות פילוח של קהל הצרכנים שלכם, ולבדוק מהם הנושאים שמעניינים אותם, ובאיזה צורה הם מעוניינים לקבל את המידע.

ומה בנוגע אל קידום פורטלים?

בתחום של בניית פורטלים אנחנו לא שוכחים שכל פורטל צריך גם להיות מקודם כמה שיותר בתוצאות החיפוש. מעבר לעובדה הברורה שפורטל טוב יקודם גם באופן טבעי, הרבה פעמים פורטלים חדשים צריכים את הדחיפה הנכונה, על מנת לתפוס את מקום בעולם מנועי החיפוש. אז איך מבצעים קידום פורטלים נכון? יש לכך כמה שלבים: ראשית נקבע מהן מילות המפתח שאנו מעוניינים לקדם. לאחר מכן ניכנס לפורטלים מתחרים. זה אגב שלב שאפשר לבצע עוד בשלב של בניית פורטל - נכון לבדוק מה המתחרים שלנו מציעים, ואיזה מענה מיוחד אנחנו יכולים לתת. הדבר נכון גם לתחום של קידום אתרים כאמור, ונוכל לבדוק איזה מילות מפתח מקודמות באתרים הללו. לאחר מכן, תתבצע עבודה של כתיבת מאמרים ע"פ מילות המפתח, שיבוץ מתאים באתר והתאמה של קוד וסוגי תוכן.